O ZNAČCE GEORG JENSEN

Georg Jensen je přední značkou udávající trendy na mezinárodním trhu s luxusním zbožím. Pyšní se dánskými kořeny a věrností k unikátnímu designu oddanému zejména kvalitě a řemeslné zručnosti. Cílem je uchvátit a trvale překvapovat unikátními designovými výrobky špičkové kvality.

Mezinárodní luxusní značka s dánskými kořeny

Georg Jensen je luxusní značka s celosvětovou působností nabízející širokou škálu produktů od šperků až po dárkové zboží. Více než stoleté zkušenosti značky Georg Jensen vycházejí z unikátního designu, řemeslné dovednosti a obdivuhodné kvality.

Sortiment Georg Jensen

Sortiment Georg Jensen zahrnuje šperky s diamanty a drahými kameny, z platiny, zlata a stříbra, hodinky, výrobky z nerezové oceli, stříbrné příbory, kuchyňské nádobí, dárkové zboží, doplňky pro domácnost a kancelář a sezónní dekorace.

Z historie značky Georg Jensen

Kořeny značky Georg Jensen sahají do roku 1904, kdy stříbrník a sochař Georg Jensen (1866-1935) otevřel svou dílnu v Kodani. Design jeho šperků, příborů a nádobí měl okamžitý úspěch a stal se žádaným po celém světě. Jeho neobyčejný smysl pro detail a řemeslná zručnost mu zajistila pověst nejvýznamnějšího stříbrníka minulého století. Než Georg Jensen v roce 1935 zemřel, z malé dílny vznikla společnost celosvětového významu s obchody v Paříži, Londýně, Berlíně a v New Yorku.

Designéři

V průběhu mnoha let přispěla k charakteristickému designu a stylu řada talentovaných designérům, např. Nanna Ditzel, Vivianna Torun Bülow-Hübe, švédský princ Sigvard Bernadotte, Henning Koppel a Johan Rohde.

Nepřihlášený uživatel (přihlásit / registrovat) Prázdný košík